e
sv

Tony Hawk’s Pro Skater Gibisi Oyun Streetdog BMX Duyuruldu

avatar

admin

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

 
Yayıncı Null Games ve geliştirici Yeah Us! Games, hür tarz ekstrem spor oyunu Streetdog BMX’i PC (Steam) için duyurdu. Çıkış tarihi açıklanmadı.
 
Tony Hawk’s Pro Skater ve Dave Mirra BMX gibisi bir yapım 
 
 
 
Bisikletle birlikte takla atabileceğiniz, kendi tarzınızı sergileyebileceğiniz ve karakterinizi özelleştirebileceğiniz bu üretimde 6 farklı harita bulunuyor. Kent içlerine girmeden evvel kendinizi bisikletinizin üzerinde görebiliyor ve burada istediğiniz biçimde yol alabiliyorsunuz.
Oyun içerisinde daima olarak bisikletle bir arada yer alıyor ve kendinizi bu bisikletle aslında bir bütün olarak hissedebiliyorsunuz. Tony Hawk’s Pro Skater ve Dave Mirra BMX hayranları elbette bu oyunda istediğini bulabiliyor ve bu oyunlara benzeri bir yapı ile birlikte burada karşılaşabiliyorsunuz.
Farklı zorluklara göğüs gerebileceğimiz ve kendimizi farklı görevlerle birlikte bulabileceğimiz bu üretimde etrafı araştırabiliyor ve birebir zancaknda burada çeşitli sanat yapıtları de bulabiliyorsunuz. Dhadiseısıyla bu biçim oyunlardan hoşlananlar için çok hoş bir tecrübesi sunmak istiyor diyebiliriz.
 
Duyuru fragmanı
 
 
 
Oyun Hakkında
 
Daha evvelki ekstrem spor oyunlarına benzeri formda, bu oyunda da tıpkı mekanikler yer alıyor. Fakat burada bisiklet sürme mekanikleri ile karşılaşabiliyorsunuz. Dhadiseısıyla oyun içerisinde yer aldığınız müddet boyunca bisikletinizle birlikte aksi takla atabiliyor, sağa sola hakikat dilediğiniz formda hareketler yapabiliyor ve burada başka oyuncuları etkilemeye çalışıyorsunuz. Yüksek puanlar alabileceğiniz bu üretim içerisinde birebir zancaknda üstte da bahsettiğimiz üzere 6 farklı düzey bulunuyor. Bu düzeylerin her birinin içerisinde ise farklı görevler ve zorluklar sizleri bekliyor. Bu zorlukları aşmak için elbette oyunun mekaniklerine aşina olmanız ve biraz daha usta olmanız lazım. Elbette oyun içerisinde usta olmak için de uzunca vakitler geçirmek gerekiyor ve mekanikleri hayli aşina olmanız lazım.
6 farklı bölge ile bir arada yer alabileceğimiz üretim içerisinde öncelikle bisikletimizi ve şoförümüzü özelleştirebileceğimiz geniş kapsamlı şahsileştirme seçenekleri yer alıyor. Bu seçeneklerle birlikte dilediğiniz halde şoförünüzün üstünü, altını yahut şapkasını değiştirebiliyorsunuz. Bunun dışında bisikletinizin istediğiniz biçimde tancakmen renklerini değiştirebiliyor ve kendinize nazaran özelleştirebiliyorsunuz. Bu özelleştirmeler elbette oyuncular açısından epey ehemmiyet arz ediyor. Zira bu üslup oyunlarda özelleştirme yapmak elbette farklılık hissiyatını beraberinde getiriyor. En başta oynadığımız sürece ve bisikletle bir arada oyunun sonuna gerçek geldiğimiz noktada elbette kimi kısımlarda sıkılabiliyoruz. Dhadiseısıyla bu özelleştirme kısımları oyun içerisindeki çeşitliliği arttıran ögeler ortasında yer alıyor ve bunlarla birlikte de oyunda daha fazla eğlenebileceğimiz ortamlar bizlere sunuluyor diyebiliriz.
 
 
 
Farklı farklı oyunlardan esinlenen bu üretim içerisinde elbette eşsiz zorluklar bizleri bekliyor. Bu zorluklarla birlikte oyunda rampalara yanlışsız süratlice ilerleyebiliyor, rampalardan fırlayabiliyor ve kendi hareketimizi ve tarzımızı sergileyebiliyoruz. Bu zorlukların üstesinden gelmek ve yüksek skor elde etmek için elbette burada farklı hareketler yapmamız gerekiyor. Ve bu hareketler üzerinde de tıpkı halde usta olmamız lazım. Elbette yaptığımız hareketlerle birlikte bisikletten düşersek bu puanlar boşa gidebiliyor ve yaptığımız hareket ne yazık ki tancakmlanamıyor. İşte bu noktada bisikletimizden düşmemeye ve bisikletimizi hakikat bir halde denetim etmeye odaklanmamız lazım. Oyunda yer aldığımız mühlet boyunca bisikleti elbette kendi bedenimizi bir kesimi üzere kullanmamız gerekiyor. Bununla bir arada de kendi manevralarımızı yapmamız lazım. Sağda solda sanat yapıtları bulabileceğimiz imal içerisinde elbette bu zorluklarla birlikte tıpkı halde etrafı da keşfedebileceğimiz bir yapı bizlere aktarılıyor. Bu yapıtlarla birlikte hem farklı bir içerikte ve kovalancakca ile birlikte karşılaşabiliyor hem de bu sayede oyunda cümbüşün dozu gittikçe daha da artış gösteriyor diyebiliriz.
Bu şekil içerikler elbette oyunun çeşitliliğini arttıran ögeler ortasında bulunur. Zira dümdüz bir halde daima olarak birebir hareketleri yapmak ve yüksek skoru elde etmek tahminen de bir yerden sonra oyuncuları sıkabilir. Dhadiseısıyla bu üslup yan görevler ve yapılabilecek içerikler bizlere sunulduğu zancakn elbette oyunun hem kapsamı genişliyor hem de yapabileceğimiz aslında bir nevi görevler bulunuyor. Bu görevler ile birlikte elbette hem farklı öğeler ve ekipmanları elde edebiliyor hem de yapıtlarla birlikte kendi koleksiyonumuzu tancakmlayabiliyoruz. Oyun içerisindeki grafikleri ve animasyonlara bakacak olursak elbette çizgi biçimi grafiklerden ilham aldığını söyleyebiliriz. Dhadiseısıyla oyun içerisinde renkli bir sanat tarzının yer aldığını aktarabilir ve bununla birlikte de oyundaki yerimizi alabilirsiniz.
Bunun dışında oyun içerisinde yer aldığınız mühlet boyunca kendi yolunuzu çizebileceğiniz ve harita içerisinde keşfedebileceğiniz bilinmeyen ve sır dolu noktalar bulunuyor. Bunların açığa çıkarılması elbette sizin hamlelerinizle birlikte gerçekleşebiliyor. Dhadiseısıyla oyunda ilerlediğiniz esnada elbette sağa sola çok dikkatli bakmanız gerekiyor. Bu dikkatle bir arada elbette etrafta bulunan hem sanat yapıtlarını toplayabiliyor hem de saklı noktaları yani bölgeleri açığa çıkarabiliyorsunuz. Bu kapalı noktalara ulaşmak için elbette gözünüzle birlikte yeterlice görmeniz gerekiyor ve etraftaki objeleri uygunca incelemeniz lazım. Bu kısımlar elbette kimi noktalarda ağaçların gerisinde, rampaların etrafında yahut hiç beklemediğiniz kısımlarda karşınıza çıkabilir. Dhadiseısıyla burada aslında keskin nişancılık yapmanız lazım. Velhasıl oyun içerisinde bu mekaniğinin olduğundan bahsedelim ve bu da oyuna çeşitleri katan ögeler ortasında bulunuyor diyebiliriz.
 
 
 
Oyun içerisinde istediğiniz formda bisikletinizle bir arada kendi kurallarınızı koyabiliyor ve istediğiniz üzere platformdan platforma hakikat geçiş yapabiliyorsunuz. Oyunda karşıdan karşıya geçebileceğiniz rampalar, inşaata hakikat tırmanabileceğiniz platform ögeleri ve daha fazlası yer alıyor. Buralardan elbette düşmek sizin skorunuzu etkiliyor ve en yeterli tecrübesi ve en yeterli puanı elde etmek için buralarda usta olmanız gerekiyor. Geliştirici grubun belirttiğine nazaran oyun içerisinde 180 farklı şiddetli çaba yer alıyor ve bu çabalar ortasında elbette en uygun numaralarınızı sergilemeniz gerekiyor. Bu zorluklarla birlikte her biri farklı bir içeriği bizlere sunuyor. Dhadiseısıyla oyun içerisinde hakikaten de geniş skalada bir içeriğin bizlere sunulacağına ve uğraşın aktarılacağını belirtebiliyoruz.
Yüksek puanlara odaklanabileceğiniz ve kendinizi kısımlar içerisinde en düzgün halde temsil edebileceğiniz üretimde her iki durumda da oyunculara hitap ediyor. Yani bir oyuncu burada yüksek skor elde etmek için elinden geleni yaparken, öteki bir oyuncu burada kendi zevkine nazaran hareket edebiliyor. Dhadiseısıyla bu puanlar tancakmen sizin bakış açınıza nazaran değişkenlik gösteriyor, artıyor yahut azalabiliyor. Oyunda ulaşılması sıkıntı noktalar bulunuyor. Buralara ulaşmak için elbette etraftaki rampaları kullanabiliyorsunuz ve bu rampalarla bir arada de kendinize süratli bir biçimde öbür tarafa atabiliyorsunuz. Dhadiseısıyla burada bisikleti en düzgün biçimde kullanmak tancakmen sizin işiniz oluyor. Yeni çizgiler icat edebileceğiniz ve kendi yaratıcılığınızı ortaya çıkarabileceğiniz bir yapı da tıpkı halde burada bizlere aktarılıyor.
 
Bunlarla bir arada de oyunda dilediğiniz biçimde yer alabilir ve bisikleti kendi başımıza en güzel biçimde kullanmaya başlıyoruz. Bisikletle bir arada burada birebir biçimde karakterimizle denetim ediyor ve bu karakterin hareketleri de elbette bisiklete taraf verebiliyor. Yumuşak dönüşler yapmak için elbette ona nazaran dönüş tuşuna basmamız gerekiyor. Sert dönüş yapmak için elbette tuşa basmamız lazım. Dhadiseısıyla oyunda klasik denetim tuşlarının olduğundan da bahsetmemiz gerekiyor.
 
 
Çok çeşitli akrobasi hareketleri ile birlikte yer alabileceğiniz imal içerisinde en güçlü kombinasyonların olacağını şimdiden söyleyelim. Zira oyun içerisinde sahiden de kuvvetli hareketler ve akrabası mekanikleri yer alıyor. Bu mekanikleri aşmak oyun içerisinde hayli değer arz ediyor ve hakikat zancaknda yanlışsız tuşlara basmanız da burada gerekiyor. Dhadiseısıyla burada usta olmanız gereken epey fazla mevzu bulunuyor. Yalnızca bisikleti sürmekle ve karakteri hakim olmakla kalmıyor, birebir zancaknda hareketlere de hakim olmanız gerekiyor. Bu kapsamda yapabileceğiniz her bir kusur sizi betona çakılmakla bir arada tehdit edebiliyor. Dhadiseısıyla bu oyunda yer aldığınız mühlet boyunca yanlışsız zancaknda gerçek tuşlara basmanız gereken tuş kombinasyonları ve en âlâ halde yapmanız gereken akrabası hareketleri yer alıyor. Bunları yaptıktan sonra da elbette bu mekanikler üzerinde tıpkı zancaknda usta olmaya çalışıyorsunuz. Öncelik olarak elbette bu hareketleri nasıl yapıldığını öğrenin. Daha sonrasında ise bu hareketleri daima olarak yapmaya çalışın. Ve bundan sonrası artık sizin el kabiliyetinize kalmış durumda.
Zorlu bir yapının olduğundan bahsettiğimiz üretim içerisinde tıpkı zancaknda bu zorluk sizlere ödüllendirici bir yapı ile birlikte karşınıza çıkıyor. Yani her ne kadar şiddetli bir içerik yer aldığını söylesek de elbette daima olarak ödüllerle ve içeriklerle karşılaşabileceğiniz bir yapı bizlere aktarılıyor. Tıpkı zancaknda özelleştirme sisteminin burada hayli geniş bir halde karşımıza çıktığını söyleyebiliyoruz. Onlarca renk ve kıyafet seçenekleriyle bir arada bisikletinizi yahut şoförünüzü istediğiniz üzere kişiselleştirebiliyor yahut özelleştirebiliyorsunuz. Bu kapsamda bir karakterinizin ayakkabılarını, saçlarını, dövmelerini ve daha fazlasını istediğiniz biçimde düzenleyebiliyor, ekleyip çıkartabiliyorsunuz. Bunun dışında bisikletinizin tıpkı zancaknda dış rengine, tekerlek tiplerine ve daha fazlasını değiştirebiliyorsunuz. Bisikletin tıpkı zancaknda burada tekerleklerinden direksiyonuna, selesinden demirlerine kadar her bir kısmı farklı renklere kadar boyayabiliyor ve özelleştirebiliyorsunuz. Dhadiseısıyla burada geniş kapsamlı bir özelleştirme seçeneğinin bizlere sunulduğunu aktarabiliyor ve elde ettiğiniz kaynaklarla bir arada de bu özelleştirmeleri yapabiliyorsunuz.
 
 
 
Oyun içerisinde elbette üst seviye bir grafik ve animasyon stili yer almıyor. Dhadiseısıyla ortalancak bir yapıdan bahsedebilir ve bununla bir arada de oyundaki yerinize alabilirsiniz. Bu kapsamda oyundaki beklentilerinizi düşük ve orta kısımda tutmanızda yarar var. Bağımsız bir takım tarafından bizlere sunulacak bu oyunun birebir zancaknda Steam sayfası açık durumda ve dilerseniz Steam sayfası üzerinden istek listenize ekleyebilir ve çıkış yaptığı gün bir bildirim alabilirsiniz. Bu şekil ekstrem spor oyunlardan hoşlanıyorsanız ve bisikletinizle birlikte farklı arenalara ve bölgelere adım atmak istiyorsanız ve kendinizi akrobasi içerisinde bulmak istiyorsanız bu oyuna bir göz atabilir ve bir talih verebilirsiniz. Oyunu Steam sayfası üzerinden istek listenize eklediğiniz zancakn çıkış yaptığı gün mail adresinize bir bildirim gelebiliyor. Böylelikle oyundan ve oyunun çıktığından haberdar olabiliyorsunuz.
Oyun içerisinde yer aldığınız müddet boyunca etraftaki arenaların birebir biçimde kaykay arenalarına benzeri formda olduğuna görebiliyor ve sağda solda çeşitli grafitilerin olduğunu deneyimleyebiliyorsunuz. Dhadiseısıyla oyundaki arenalar nitekim de ilgi cazip üslubu ile birlikte bizlere sunuluyor. Elbette tekrar burada rampalardan fırlayabiliyor, rampadan fırladıktan sonra tekrardan geriye dönüş yapabileceğiniz ve hareketinizi sergileyebileceğiniz kısımlar bulunuyor. Buralarda dilediğiniz formda kendi akrobasinizi gerçekleştirebiliyor ve bisiklet cambazı üzere hareketler yapabiliyorsunuz. Birebir halde etrafta güneşli ve açık bir havanın olduğundan bahsedebiliriz ve burada kentlerden farklı ortamlara kadar bölgeler içerisinde bulunabiliyorsunuz. Oyunda elhasıl bu stil bir içerik yer alıyor. Bu içeriklerle birlikte elbette kendi bisikletinizi ortaya koyabiliyor ve bununla birlikte de yüksek skor elde edebiliyorsunuz. Elbette yüksek skor elde etmekle birlikte kendinizi öteki oyunculara karşı sergileyebiliyorsunuz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

GTA 6 Neden PC Platformuna Geç Gelecek?

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478