e
sv

Test Drive Unlimited Solar Crown için Yeni Fragman Yayınlandı

avatar

admin

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

 
Yayıncı Nacon ve geliştirici KT Racing, Test Drive Unlimited Solar Crown için “The Racer” isimli yeni bir fragman yayınladı.
 
Beklenen devam oyunu önümüzdeki sene geliyor 
 
 
 
Uzun zancakndır beklenen bir imal olan Test Drive Unlimited Solar Crown oyunu içerisinde Hong Kong adasına geçiş yapabiliyor ve burada daha evvelden de belirttiğimiz üzere hayalinizdeki o lüks hayatı yaşancakya başlıyorsunuz. Oyun dahilinde otomobil temalı bir yapı yer alıyor ve bildiğiniz üzere simülasyon ögeleri ile bir arada hem hayat şekli hem de toplumsal ömür tecrübesini burada elde edebiliyorsunuz.
Yeni oyun içerisinde evvelki oyunların DNA’sı korunurken birebir zancaknda çok oyunculu yarış çeşidine yeni bir bakış açısı getirilmek isteniyor. Bu bakış açısı ile bir arada oyunculara yepisyeni bir tecrübe sunmak ana maksatlardan bir tanesi.
Yeni yayınlanan fragmanda da anlayabileceğiniz üzere oyun içerisinde yer aldığınız müddet boyunca adayı özgürce keşfedebiliyor ve burada farklı farklı etkinliklere ve yarışlara katılabiliyorsunuz. Lüks hayat biçiminizi yaşayıp en güzel otomobilleri kullanabileceğiniz bu imal 2024 seneında PlayStation 5, Xbox Series ve Steam ve Epic Games Store üzerinden PC için çıkış yapacak.
 
Yeni fragman
 
 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Tony Hawk’s Pro Skater Gibisi Oyun Streetdog BMX Duyuruldu

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478