e
sv

Terra Nil, 18 Aralık’ta Switch Konsoluna Geliyor

avatar

admin

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

 
Yayıncı Devolver Digital ve geliştirici Free Lives, ekolojik strateji oyunu Terra Nil’i 18 Aralık’ta Switch için yayınlayacaklarını duyurdu. Terra Nil birinci olarak 28 Mart’ta Steam, Epic Games Store, GOG ve Humble Store üzerinden PC için ve Netflix üzerinden iOS ve Android için piyasaya sürüldü.
 
Ekolojik dengeyi sağlayabileceğiniz bir yapım 
 
 
Terra Nil oyununda oyuncular, istikrarlı bir ekosistem kurmak için ellerinden geleni yapıyor ve karmaşık strateji ögeleri ile birlikte burada karşılaşabiliyor. Burada toprakları arındırmak için elbette gerinizde hiçbir iz bırakmaya çalışıyor ve birebir zancaknda ölmekte olan tabiatı yaşanacak bir hale getirmek durumunda kalıyorsunuz.
Oyun içerisinde farklı alanlar bulunuyor. Bu alanlar içerisinde okyanuslar, geniş ormanlar ve daha fazlası yer alıyor. Dilediğiniz teknolojilerle birlikte bu toprakları arındırabileceğiniz ve canlandırabileceğiniz üretim içerisinde sulak yerler, kıyılar, yağmur ormanları ve dahası ile bir arada karşılaşabiliyor ve buraları da yemyeşil hale getirmeye çalışıyorsunuz. Etrafa bir yandan pak tutarken başka yandan ise canlılara da hayat kaynağı sunuyorsunuz.
 
Switch fragmanı
 
 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Palia, 15 Aralık’ta Switch Konsoluna Geliyor

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478