e
sv

Tekken 8 için Yoshimitsu Oynanış Fragmanı Yayınlandı

avatar

admin

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Bandai Namco, Tekken 8 için oynanabilir karakter Yoshimitsu’yu dövüş içinde gösteren yeni bir fragman yayınladı. Yaklaşık 2,5 dakikalık fragman içerisinde karakterlerin dövüş animasyonlarını, üsluplarını, tekniklerini ve daha fazlasını görebiliyorsunuz.
Tekken 8 üst seviye bir dövüş tecrübesi sunmayı hedefliyor 
Tekken 8 oyunu içerisinde farklı farklı oyun modları yer alıyor ve bu oyun modları ile birlikte tecrübenizi daha fazla özelleştirebiliyorsunuz. Örneğin Arcade Quest oyun modu içerisinde tek oyunculu bir tecrübeye geçiş yapabiliyor ve burada kendinize has yeni bir karakter oluşturabiliyorsunuz. Böylelikle bu karakterle birlikte büyük bir çabaya atılabiliyorsunuz.
Oyun içerisinde ortak bir alan bulunuyor. Bu alanda başka oyuncularla birlikte kapışabileceğiniz kısımlar yer alıyor. Kendi öykünüzü yaşayabileceğiniz bitirici hareketlerle bir arada yeteneklerinizi ortaya koyabiliyorsunuz. Ayrıyeten yeni eşyaların ve özelleştirmelerin kilidini açabiliyorsunuz.
Tekken 8 PlayStation 5, Xbox Series ve Steam üzerinden PC için 26 Ocak 2024’te çıkış yapacak. PlayStation için 14 Aralık yani bugün, Xbox Series ve PC için ise 21 Aralık’ta bir demo yayınlanacak.
Karakter fragmanı
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Test Drive Unlimited Solar Crown için Yeni Fragman Yayınlandı

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478