e
sv

PS5 Oyunu Rise of the Ronin Türkçe Dil Desteğiyle Geliyor!

avatar

admin

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

 
Team Ninja ekibi tarafından geliştirilen ve Sony tarafından ilk etapta PlayStation 5 konsoluna özel olarak yayınlanacak Rise of the Ronin için oyuncuları sevindiren bir haberle karşınızdayız. PlayStation Türkiye Twitter hesabından yayınlanan bir gönderiye göre oyun Türkçe dil desteği ile beraber çıkış yapmaya hazırlanıyor.
 
Oyunda bir Samuray rolünü üstleniyoruz
 
 
 
22 Mart 2024 tarihinde biz oyunseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanan yapım aynı zamanda yerel dil desteği ile beraber bizlere sunulmak isteniyor. 300 yıllık Şogunluk yönetiminden sonrasını konu alan bu yapım içerisinde bir samuray yani başımızda usta olmayan bir Ronin rolünü üstleniyor ve elimizdeki kılıcımızla beraber düşmanların üstesinden gelmeye çalışıyoruz.
 
Oyun içerisinde açık bir dünya yer alıyor ve bu açık dünya içerisinde gizli bölgelere doğru ilerleyebiliyor aynı zamanda manzaralara ve yeni bölgelere doğru adım atabiliyoruz. Diğer birçok samuray oyunlarında olduğu gibi bu oyun içerisinde de kendimizi savunma ve karşı rakibi saldırma mekanikleri yer alıyor. Bu mekaniklerle beraber de oyun aksiyon sistemi içerisinde üst düzey bir deneyimi sunmak istiyor.
 

 

Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Call of Duty Geliştiricilerinden Kratos Aktörüne Cevap

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478