e
sv

Prince of Persia: The Lost Crown için 5 Dakikalık Oynanış Görüntüsü Yayınlandı

avatar

admin

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

 
Yayıncı ve geliştirici Ubisoft, yandan görünümlü aksiyon macera platform oyunu Prince of Persia: The Lost Crown için beş dakikalık bir oynanış tanıtım fragmanı yayınladı.
 
Oyun için yeni içerikler gelmeye devam ediyor 
 
 
 
Fragman içerisinde hem art planda yer alan öyküden çeşitli kesitler, platform ve aksiyon oynanış ögeleri, karakter ayrıntıları ve daha fazlası yer alıyor. Kaf Dağı içerisinde yer alabileceğimiz bu üretimde lanetli bir dünyayı keşfetmeye çalışıyor ve platform zorluklarını aşmak için elbette karakterimizin yeteneklerinden faydalanabiliyoruz.
Serinin yeni oyunu olarak karşımıza çıkmayı hedefleyen lakin farklı üslupla birlikte bizlere sunulmak istenen bu imal içerisinde geliştirici takımın belirttiğine nazaran ihtimamla hazırlanmış kısımlar, platform zorlukları, kıssa ve daha fazlası yer alıyor. Oyun ayrıyeten tüm platformlarda 60 FPS ile oynanabiliyor. Böylelikle daha akıcı bir oyun tecrübesi elde edebiliyorsunuz.
 
Prince of Persia: The Lost Crown 18 Ocak 2024 tarihinde PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch, Epic Games Store ve Ubisoft Store üzerinden PC ve Luna için piyasaya sürülecek. Demo sürümünün 11 Ocak’ta gelmesi bekleniyor. 
 
Oynanış videosu
 
 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Tekken 8 için Yoshimitsu Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478