e
sv

PLAGUE INC KİLİTLER AÇIK APK OYUNU İNDİR

admin Tüm Yazılarını Gör

138 Kez İndirildi

  • 0
  • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Seçenekleri İngilizceTürkçe
  • ÜreticiactivePDF Inc

Plague Inc, Ndemic Creations tarafından geliştirilen popüler bir strateji oyunudur. Oyunda, oyuncular insanlık için ölümcül bir salgın hastalık oluşturarak dünya nüfusunu yok etmeye çalışıyorlar. Oyunun amacı, hastalığı yayarak dünya nüfusunu tamamen yok etmek veya dünya çapında bir tedavi bulunmadan önce tüm insanları enfekte etmektir.

Oyunun başında, oyuncular bir mikrop seçerler ve onu geliştirmek için DNA puanları kazanırlar. Mikrobu daha öldürücü hale getirmek, enfeksiyon yaymak, hastalığın semptomlarını artırmak ve tedaviye karşı direncini artırmak için bu DNA puanlarını kullanabilirler. Ayrıca, dünya genelinde salgını yaymak için taktikler seçebilirler ve hastalık kontrolünü engellemek için uluslararası müdahalelerle mücadele ederler.

Plague Inc, gerçek hayatta var olan salgınlar ve hastalıklarla ilgili gerçekçi veriler kullanarak hazırlanmıştır. Oyuncular, farklı stratejiler kullanarak hastalıklarının etkisini artırabilirler. Örneğin, bir mikrobu bulaşıcı hale getirmek için sıcak iklimleri hedefleyebilirler veya hastalık semptomlarını hafifletmek için tedaviye yönelik bir yanılsama oluşturabilirler.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478