e
sv

Palia, 15 Aralık’ta Switch Konsoluna Geliyor

avatar

admin

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

 
Geliştirici Singularity 6, oynancaksı ücretsiz MMO Palia’nın 15 Aralık’ta Switch için yayınlanacağını duyurdu. Palia şu anda Epic Games Store üzerinden PC için mevcut.
 
Oynancaksı ücretsiz yapısı ile beraber etkileşimli bir dünya yer alıyor 
 
 
Oynancaksı ücretsiz bir yapıya sahip olan bu yapım içerisinde devasa bir açık dünya bizleri bekliyor ve aynı zancaknda canlı karakterlerle beraber etrafı keşfetmeye çalışıyoruz. Hayallerimizdeki hayatı yaşancakya çalışırken burada arkadaşlarımızla beraber etrafı keşfedebiliyor, çeşitli kaynakları elimize alabiliyor, bu kaynakları birleştirerek farklı nesneler elde edebiliyor, yemek yapabiliyor, balık tutabiliyor ve daha fazlasını bu oyunda gerçekleştirebiliyoruz.
Oyunda yapılacak oldukça geniş bir içerik yelpazesi bizlere sunuluyor ve çözülecek gizemlerle dolu büyüleyici bir macera bizlere aktarılıyor. Tek başımıza veya arkadaşlarımızla beraber ilerleyebileceğimiz yapının içerisinde etkileşimli bir dünya bizlere sunuluyor ve diğer oyuncularla beraber de bu dünyaya dilediğimiz gibi keşfedebiliyoruz. Yeni arkadaşlar bulabiliyor, etkileşime geçebileceğimiz karakterler burada karşımıza çıkabiliyor, onlardan görevler alabiliyor ve daha fazlasını bu oyunda görebiliyoruz.
 
Yeni fragman
 
 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Payday Gibisi Soygun Oyunu Den of Wolves Duyuruldu

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478