e
sv

Google, 2023’te En Çok Aranan Oyunları Açıkladı

avatar

admin

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

 
Google, 2023 yılı içerisinde en çok aranan video oyunlarının listesini açıkladı. Listenin başında, 10 Şubat 2023 tarihinde çıkış yapan ve yılın ilk yarısında Avrupa’nın en çok satan oyunu olan Hogwarts Legacy yer alıyor. Oyun aynı zamanda Mayıs ayı içerisinde yeni nesil konsollara çıkışını yaptı ve ardından Kasım ayı içerisinde de Switch konsollarına geldi.
 
Listede öne çıkan birçok yapım yer alıyor
 
 
Harry Potter evreninde geçen Hogwarts Legacy haricinde elbette liste içerisinde bu senenin beklenen oyunları da bulunuyor. Bu oyunlar arasında uzay temalı açık dünya macera rol yapma oyunu Starfield, televizyon uyarlaması ile beraber popülaritesini daha da arttıran hikaye odaklı aksiyon macera oyunu The Last of Us ve daha fazlası yer alıyor.
 
– Hogwarts Legacy
– The Last of Us
– Connections
– Battlegrounds Mobile India
– Starfield
– Baldur’s Gate 3
– (Suika Game)
– Diablo IV
– Atomic Heart
– Sons of the Forest
 

Diğer taraftan listede izometrik aksiyon rol yapma oyunu Diablo 4 ve uzak doğu projeleri bulunuyor. Ülkemizde popüler olmayan bazı oyunlar da bu liste içerisindeki yerini koruyor. Bunun dışında alternatif Sovyet dünyasında geçen Atomic Heart ve aynı zamanda devam oyunu olarak karşımıza çıkan ve hayatta kalma deneyimini sunan Sons of the Forest burada bulunuyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

GTA 6 Fragman Analizi! Neler Bekliyoruz?

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478