e
sv

Fallout 4’ün Yeni Kuşak Güncellemesi 2024 Seneına Ertelendi

avatar

admin

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

 
Yayıncı Bethesda Softworks ve geliştirici Bethesda Game Studios, Fallout 4 “Next-Gen Güncellemesini” PlayStation 5, Xbox Series ve PC için daha evvel planlanan 2023 çıkış aralığından 2024’e erteledi.
 
Yeni jenerasyon güncelleme için Twitter’dan gönderi paylaşıldı 
 
 
 
Geliştirici takım resmi Twitter hesabından yeni bir gönderi paylaştı. Bu gönderi içerisinde şu tabirler yer aldı: “Fallout 4’ün yeni jenerasyon güncellemesi üzerinde ağır bir halde çalışıyoruz ve sabrınız için sizlere teşekkür ediyoruz. Heyecanlı olduğunuzu biliyoruz. Gerçekten biz de heyecanlıyız. Lakin bu güncelleme üzerinde çalışırken zancaknın kâfi olmayacağını fark ediyor ve bu süreyi önümüzdeki seneye aktarmak istiyoruz.”
Daha evvel duyurulduğu üzere yeni kuşak sürüm PlayStation 5 ve Xbox Series X/S konsolları için mevcut olacak. Oyuna PlayStation 4 ve Xbox One konsolları üzerinde sahip olanlar fiyatsız bir yükseltme alabilecek. Bu sürümle bir arada oyunculara yeni özellikler sunulacak. Bu yeni özellikler ortasında yüksek kare suratı için performans modu, 4K çözünürlük takviyesi için kalite seçenekleri, kusur düzeltmeleri ve bonus Creation Club içeriği yer alacak.
 

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Prince of Persia: The Lost Crown için 5 Dakikalık Oynanış Görüntüsü Yayınlandı

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478