e
sv

Everdream Valley Xbox Series ve Xbox One Konsollarına Geliyor

avatar

admin

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

 
Yayıncı Untold Tales ve geliştirici Mooneaters, çiftlik macera oyunu Everdream Valley’i 15 Aralık’ta Xbox Series ve Xbox One için yayınlayacaklarını duyurdu. Everdream Valley birinci olarak 30 Mayıs’ta PlayStation 5, PlayStation 4 ve Steam üzerinden PC için piyasaya sürüldü akabinde 23 Haziran’da Switch’e geldi.
 
Arkanıza yaslanabileceğiniz rahatlatıcı bir deneyim 
 
 
Rahatlatıcı bir çiftlik tecrübesi elde etmek istiyorsanız ve ardınıza yaslanıp maceranın tadını çıkarmak istiyorsanız bu oyunu bir göz atabilir ve bir talih verebilirsiniz. Okulların kapandığı ve ninenizin çiftliğine geçiş yaptınız. Bu üretimde istediğiniz biçimde çiftliğinizi geliştirebiliyor, ekinler ekebiliyor, etrafını çitlerle kaplayabiliyor ve buraları daha canlı hale getirebiliyorsunuz.
Sıfırdan inşa edebileceğiniz yapılarla bir arada karşımıza çıkan oyun içerisinde yırtıcı tabiat, hem ilgi alımlı bir macera hem de birazcık sihir sunuyor. Burada işiniz ve sorumluluklarınız elbette gittikçe artıyor. Münasebetiyle yapacağınız atılımlarla birlikte buradaki sorumluluklarınız da artıyor diyebiliriz. Çiftlik konutunuzun ilgiye gereksinimi olduğu bu üretimde istediğiniz formda açık dünyayı da keşfedebiliyor ve burada saklı sırları bir bir açığa çıkarabiliyorsunuz.
 
Yeni fragman
 
 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Tony Hawk’s Pro Skater Oyun Streetdog BMX Duyuruldu

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478