e
sv

Assassin’s Creed Mirage için Yeni Güncelleme Yayınlandı

avatar

admin

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

 
Ubisoft tarafından oyunculara sunulan Assassin’s Creed serisinin en yeni oyunu Mirage için yeni bir güncelleme yayınlandı. 1.0.6 güncellemesi ile bir arada oyuncular yeni oyun + moduna kavuştu ve bu yancak PC platformunda yaklaşık olarak 5 GB boyutunda karşımıza çıkıyor.
 
Yeni güncelleme oyunculara daha güzel bir oyun tecrübesi sunuyor 
 
 
 
Yeni güncelleme, yeni oyun + modunu oyun severlere sunuyor. Tıpkı zancaknda oyuncular yeni bir ödül ile bir arada oyuna devam ediyor. Yeni oyun + modu içerisinde karakter ilerlemesine, kostümlerine ve daha fazlasını bu moda aktarabiliyor ve yeni oyuna daha güçlü bir formda geçiş yapabiliyor.
 
Bağdat kentini keşfedebileceğiniz ve tüm becerilerinizin ve teçhizatlarınızın yeni oyun +’a aktarılabileceği bu üretim içerisinde birebir zancaknda yeni güncelleme hem görsel hem de grafiksel düzeltmelerle birlikte oyundaki yerini alıyor. Örneğin oyun içerisinde yer alan karakterlerle bir arada etkileşim sıkıntıları bulunuyordu. Bu sorun yeni yancak ile bir arada ortadan kaldırıldı. Tıpkı zancaknda yeniden oyun içerisinde yer alan karakterlerin kostümleri kapsamında da bir kadro sıkıntılar bulunuyordu. Bu problemler da giderildi.
 

Güncelleme birebir zancaknda misyonlarda yer alan meseleleri da düzeltiyor. Bunun yanı sıra karakter animasyonlarını da daha stabil hale getiriyor. Öteki yandan birtakım kararlılık iyileştirmeleri ile birlikte de oyundan daha akıcı bir tecrübe elde edebiliyoruz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

The Day Before Stüdyosu Kapanıyor: Oyun Steam’de Satıştan Kaldırıldı!

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478